Hoş Geldiniz!

Ziyaretiniz için Teşekkürler, Benimle iletişim kurmak isterseniz... Contact Us

HAKKIMDA

Özgürlük Profilinde bile istediğin resmi seçilebilmektir!

Özgürlük Profilinde Bile İstediğin Resmi Seçe-bilmekse Eğer…


K
İŞİSEL BİLGİ

15.05.1981 Doğumlu, 10 yıllık Evli, Askerliğini 2002 Yılında tamamladı, 2007 yılından bu yana ( B+A2 ) sınıfı sürücü ehliyeti bulunuyor ve iyi derecede araç kullandığını sanıyor, iki kızı var Berra ve Deren çift yumurta ikizi “insan ne yapar zaten iki tane tıpkısının aynısı iki çocuğu”, Boğa Burcu yükseleni  “Annesi doğum saatini bilmediğinden pek net değil”, Yengeç gibi duruyor.

Kendisi de Akdeniz Üniversitesi. Teknik Bilgisayar MYO Bölümünü terk edenlerden. Öyle bir çoğu gibi pişman değilim filan demez, hata yapar ama çabuk pişman olur. Yoksul bir aileden geliyor bu sebepten okul onun için hep ikinci planda oldu. Bildiği birçok şeyi deneme yanılma yöntemi ile öğrenenlerden.

Mesleki olarak 2003 yılında her şey Bir Bilgisayarcı vitrininde deneyimli teknik eleman aranmaktadır ilanını görmesiyle başladı. Sağ olsun Daruma Bilgisayar “Ali Refik Ertekin” o dönemden sonra Bilgi Teknolojilerinden asla vazgeçmedi. Bir dönem kendi iş yerini bile işletti GÜLER DR COMPUTER fakat esnaflık zor iş. Sonrasında bir kaç otelde bilgi işlem sistemlerinin sorumluluğunu üstlendi. Son 4 yıldır Alkoçlar Hotels & Resort Grup şirketinde Bilgi işlem yönetmeni olarak görev almakta.

Kuşadası’nda yaşıyor, bu zamana kadar onlarca başka şehirlerde çalışma fırsatı ve zorunluluğu çıksa da o asla Adadan vazgeçmedi. Bu şehirden başka bir yerde nefes alabileceği konusunda ciddi şüpheleri var.

Yabancı Dil “Orta – Mesleki İngilizce” Aslında anlıyor fakat yıllardır bilgisayarda her şeyi yazıldığı gibi okuduğundan anlatırken zorlanıyor, baskı gördüğü ortamlarda tıkansa da anlatmak istediğini anlatabilir, üzerine düşmesi lazım ama o Microsoft eğitimlerini daha çok önemsiyor.

Microsoft dan Söz Açılmışken “Sertifikalar”10388083_750947318304693_3732226299070833815_n

 • Microsoft Certified Professional (MCP)
 • Microsoft Certified Systems Administrator (MCSA)
 • Microsoft Certified Systems Engineer (MCSE)
 • Microsoft Certified Systems Engineer: Messaging (MCSE:M)
 • Ve onlarca Webcast eğitimi ve katılım sertifikası Sahibi.

 

2 thoughts on “HAKKIMDA

 1. Merhaba Volkan bey, Bu tür INTERPREDED yazılımların exe’si olmaz Online çalışan bir yazılımmış gibi hayal et, cast in time compiled yazlımdır Mod Hotel, fakat Mod yazılımdan Türker bey sizlere ihtiyacınız doğrultusunda memnuniyetle yardımcı olacaktır.benim Mod Hotel yazılımı veya Şirketi ile ticari anlamda hiç bir menfaatim bulunmamaktadır.
  Yorumun için teşekkürler
  Türker Bayraktar – 0532 314 75 80

 2. Sevgili Emrah, seninle tanışmak daha da güzeli çalışma fırsatı bulmak oldukca keyifli, Umarım eğlenceli kişiliği hiç bir zaman kaybetmezsin. Sabrını ve mükemmel çözüm odaklı fikirlerini çok özleyeceğim. Her şey için teşekkürler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir